danceplace

Wyjątkowe miejsce

Polskie Tatry i Zakopane, ich stolica. Tak, to miejsce niemal idealne na wakacje we dwoje, jednak nie tak jak restauracja event warszawa. Można wspólnie wędrować po górach, podziwiać piękne krajobrazy i cieszyć się wakacjami, na łonie natury. Giewont, Kasprowy Wierch to tylko nieliczne ze szczytów, które warto zdobyć.

Są też mniejsze górki, jak Gubałówka, na którą można po prostu wjechać. Jeśli nie lubicie wędrówek, nic nie szkodzi – Zakopane ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji dla zakochanych. Romantyczny spacer nad Morskie Oko, to gwarancja tłumu turystów razem z Wami. Możecie się więc wybrać do Kościeliska, lub Doliny Chochołowskiej.

Spacer wśród strumyków, pasących się na halach owieczek i baranów oraz degustowanie oscypków, wprost z bacówki. Wieczorem? To miasto zdecydowanie budzi się wtedy do życia! Muzyka góralska wydobywa się niemal z każdej restauracji, tańce i śpiewy gwarantowane. Kolacje przy świecach, pyszne jedzenie i rozmowy bez końca. A po powrocie do pokoju? Kojące światło kominka, lampka wina na tarasie i romantyczny wieczór gwarantowany.

obroże dla pas