danceplace

Wyjątkowe miejsce
Wizytówki z innych materiałów niż papier

Kto powiedział, że wizytówka musi być niewielkim kawałkiem papieru? Każda osoba, której praca polega na kontaktowaniu się z dużą liczbą kontrahentów lub klientów, musi mieć wizytówkę. Jej głównym celem jest ułatwienie kontaktu w przyszłości. Wydaje się, że najważniejsza jest jej funkcjonalność, czyli powinna po prostu zawierać nasze imię, nazwisko, nazwę firmy, informację o rodzaju świadczonych usług, adres, telefon, e-mail.

Równie ważna jest jednak estetyka. Każdy z naszych klientów czy kontrahentów ma setki, jeśli nie tysiące wizytówek innych osób, często z tej samej branży, co nasza. Jeśli chcemy, aby skorzystał z naszych usług, musimy zadbać o to, aby to nasza wizytówka przykuła jego uwagę.

Jednym ze sposobów wyróżnienia wizytówki jest wykonanie jej z innego materiału niż papier. Obecnie firmy świadczące usługi poligraficzne i introligatorskie posiadają w swoich ofertach możliwość wykonania wizytówki praktycznie z każdego materiału – drewna, metalu, plastiku, gumy itd. Dobrym pomysłem jest zamówienie wizytówki z materiału, który jakoś kojarzy się z naszą branżą, np.

jeśli jesteśmy przedstawicielem firmy meblowej, warto zamówić wizytówkę z drewna itd. Taka wizytówka na pewno sprawi, że każdy zwróci na nią uwagę.

nadruk holograficzny bejce spirytusowe www.pozytywnyegoizm.pl