danceplace

Wyjątkowe miejsce
Realizujemy nasze hobby

Zapracowani cały rok mamy niewiele czasu, by poświęcić go wystarczająco dużo naszemu zainteresowaniu. Znajdujemy go owszem, ale bardzo nieregularnie, a przecież interesujemy się wspinaczką i systematyczne treningi są bardzo wskazane.

Nie powinniśmy przecież wyjść z wprawy, bo to jest sport dość wymagający. Zbliżające się wakacje są dla nas szansą na to, żeby każdy dzień podporządkować temu, co lubimy najbardziej.

Na kempingu, gdzie się wybieramy są organizowane interesujące wyjścia dla takich zapalonych amatorów jak my. Zadbajmy więc o potrzebny sprzęt wspinaczkowy i niezbędne specjalne drobiazgi.

Ukierunkowane na ten rodzaj sportu ośrodki z pewnością są wyposażone w potrzebne akcesoria, ale zawsze lepiej mieć swój osobisty, sprawdzony ekwipunek. Na kempingu fachowcy mogą nam go jeszcze dla pewności sprawdzić, ewentualnie coś dodatkowo pożyczyć.

Chcemy jednak trochę oszczędzać i nie dopłacać za dodatkowe wyposażenie. Organizatorzy zapewniają nam również opiekę wykwalifikowanych instruktorów wspinaczkowych.

loty na sycylię z krakowa