danceplace

Wyjątkowe miejsce

Kapsztad to kolejne miejsce, zaliczane do najpiękniejszych regionów świata. Jego popularność wynika z niezwykłej architektury miasta, która przeplata się z nowoczesnością.

Jest to miejsce, które sprosta oczekiwaniom wszystkich turystów. Zarówno tych, którzy cenią sobie odrobinę luksusu, słodkiego lenistwa na plaży, jak również aktywnych sportowców.

Poza tym znajdzie się również wiele atrakcji historycznych, zabytkowych zakątków, ale przede wszystkim niepowtarzalnych widoków. Bowiem epicentrum stanowi Table Mountain, niezwykły nasyp górski, którego szczyt jest płaski niczym stół.

To doskonałe miejsce na aktywną wspinaczkę wraz z podziwianiem przepięknej panoramy. Dla leniwych znajduje się kolejka liniowa, która umożliwia dotarcie na górę bez wysiłku.

Poza Górą Stołową, która nawet z plaży zachwyca, warto po słonecznych kąpielach zgubić się w uroczych uliczkach miasta i odkryć na swój sposób jego zakamarki. Zamek Dobrej Nadziei, Wiktoriańskie domy, Parlament, czy winnice to tylko niektóre z propozycje.

www.jennettemccurdy.pl