danceplace

Wyjątkowe miejsce
Coś dla grzybiarzy

Po sezonie letnim ośrodki kempingowe nadal są otwarte i dysponują wieloma wolnymi miejscami. Wszak większość ludzi chce spędzać wakacje w pełni lata, zwłaszcza ci, którzy mają dzieci i obliguje ich termin wakacyjny.

Wprawdzie w późniejszym czasie nie ma już tak prężnie działających animatorów kulturalnych, ale chętnym na wyjazd po sezonie to w niczym nie przeszkadza. Oni jadą tam bowiem, by w spokoju wypoczywać na łonie natury, trochę z boku od cywilizacji, trochę po to, by zwolnić tempo życia.

Po sezonie też może być bardzo atrakcyjnie, zwłaszcza, że przyjemności zorganizujemy sobie sami i wtedy, gdy będziemy mieli na nie ochotę. Atrakcyjnie jest również dlatego, że możemy skorzystać z posezonowych zniżek, a i pokus wtedy jest znacznie mniej.

Leśne kwatery kempingowe są wymarzonym miejscem dla grzybiarzy, którzy swoje obfite zbiory mogą na miejscu od razu suszyć, zaprawiać, przetwarzać na wiele sposobów. Wracając z takich tanich wakacji są wypoczęci, zadowoleni i przywożą ze sobą trochę natury zamkniętej w słoiczkach.

www.emplor.pl